Un clic para el cole

Estimades famílies,

La nostra escola s’ha adherit a la campanya d’Amazon “Un clic para el cole” en la qual cada vegada que algú faci una compra a Amazon i triï una escola, aquesta rebrà el 2,5% del total de la compra, sense que això suposi una despesa extra en la compra.

Aquest import serà donat per Amazon directament a la nostra escola. Amb els diners virtuals acumulats la nostra escola podrà comprar els productes que necessiti. Des de l’Ampa sempre s’ha recolzat el comerç de proximitat i local mitjançant els acords de col·laboració establerts amb diferents comerços de la nostra ciutat (llistat d’entitats col·laboradores).

No obstant, som conscients de que molts de nosaltres també fem compres en Amazon i creient que seria una pena no aprofitar aquesta campanya per a benefici de la nostra escola.

Per aquest motiu us animen a col·laborar triant la nostra escola a les vostres compres. Us facilitem una petita explicació de com triar l’escola dintre del següent enllaç.

AFA Sant Gervasi